ЯКІСТЬ ТА БЕЗПЕКА

Всі заняття проводяться під контролем кваліфікованих  інструкторів нашого центру. Наша методика особлива тим, що не має вікових обмежень і є абсолютно безпечною!

ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ

Ми використовуємо індивідуальний підхід і ставимося до кожного нашого клієнта з повагою, враховуючи ваші побажання та пропозиції.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Наш персонал  професійний та чуйний. Ми любимо нашу роботу і намагаємось зробити все можливе, щоб надати вам високоякісні послуги та оздоровлення.

В Україні більше половини захворювань з втратою працездатності становлять хвороби нервової системи та хвороби хребта, а хронічними болями в спині страждає чверть дорослого населення. І, як не сумно, значна частина дітей та підлітків має серйозні проблеми зі спиною. Неправильна постава під час роботи, неправильна посадка за кермом, невідповідні стандартам парти в школах та університетах. Додаємо сюди малу рухливість, погану екологію і шкідливу їжу,- і отримуємо десятки хронічних захворювань спини у дорослих і дітей.

Зберегти здорову спину на сьогоднішній день важко, а чинників шкоди більше, ніж нам здається.

І ось для того, щоб допомогти людям позбутися болей в спині та суставах, навчити людей підтримувати  свою фізичну форму у гарному стані, у 2016 році був заснований Центр Здоров’я «Dolphins». Назва центру походить від однойменної назви тренажера Dolphins, що в перекладі з англійської означає Дельфіни. Адже ці тренажери мають вигнуту форму і з вигляду нагадують дельфінів. 

Але, щоб домогтися максимальних результатів без шкоди для організму , в нашому Центрі було впроваджено комплексний підхід до оздоровлення. Цей підхід полягає в поєднанні  різних напрямків відновлення: витяжка хребта на тренажерах, розігрівання і розпрацювання м’язів та суглобів на ЛФК і Кінезіо, розслаблення на масажі та у фітобочці , тощо.

Наша мета – звільнити Вас від проблем з хребтом та суглобами для того, щоб Ви могли працювати та відпочивати.

Адреса

м. Хмельницький
      вул. Кам’янецька 76         (вхід з двору)

Зв'яжіться з нами

Телефон: +38 (068) 565 03 03
                   +38 (063) 664 03 03

Графік роботи

9:00  – 21:00 
(НЕДІЛЯ вихідний)

Знайдіть нас тут